Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : Otter Products
OtterBox Symmetry Series Clear - Baksidesskydd för mobiltelefon - klar - för Samsung Galaxy S26 Ultra
Information
TillverkareOtter Products
Artnr
77-000006
EAN
0840434747580
| Allmänt |
| Bredd | 8.29 cm |
| Djup | 1.41 cm |
| Höjd | 16.77 cm |
| Vikt | 37.25 g |
| Paketdetaljer | Återvinningsbar förpackning |
| Färg | Klar |
| Återvunnet produktinnehåll | 40 % |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | Droppskydd, kameraskydd, skärmskydd, repskydd |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Egenskaper | Ultratunn, built-in anchors, upphöjda kanter, ultraslimmad design, bounce-back buttons, built in magnets |
| Skyddsfunktioner | Inbyggda magneter |
| Standarder som följs | MIL-STD-810G 516.6 |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Samsung Galaxy S26 Ultra |
|