Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : Otter Products
OtterBox Symmetry Series Cactus Leather - Baksidesskydd för mobiltelefon - kaktusläder, polyuretan - noir ash (svart) - för Samsung Galaxy S26+
Information
TillverkareOtter Products
Artnr
77-99957
EAN
0840434746620
| Allmänt |
| Bredd | 8.22 cm |
| Djup | 1.42 cm |
| Höjd | 16.37 cm |
| Vikt | 36.69 g |
| Förpackningstyp | Detaljhandel |
| Material | Kaktusläder, polyuretan |
| Fodermaterial | Filt |
| Färg | Noir ash (svart) |
| Återvunnet produktinnehåll | 45 % - tillverkad av återvunnen plast |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 10.79 cm x 1.78 cm x 19.68 cm |
| Egenskaper | Ultraslimmad design, upphöjda kanter, metal buttons, stöd för trådlös laddning |
| Standarder som följs | MIL-SPEC 810G-516.6, UL |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Samsung Galaxy S26+ |
|