Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : Otter Products
OtterBox Symmetry Series - Baksidesskydd för mobiltelefon - polykarbonatskikt, syntetiskt gummi - svart - för Samsung Galaxy S26+
Information
TillverkareOtter Products
Artnr
77-000020
EAN
0840434747863
| Allmänt |
| Bredd | 7.989 cm |
| Djup | 1.25 cm |
| Höjd | 16.255 cm |
| Vikt | 35.01 g |
| Material | Polykarbonatskikt, syntetiskt gummi |
| Färg | Svart |
| Återvunnet produktinnehåll | 40 % |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | Fallskydd, stötskydd, repskydd |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Egenskaper | Ultraslimmad design, taktila knappar, raised edges around the camera, upphöjd avfasning, stöd för trådlös laddning, remfäste, bounce-back buttons |
| Skyddsfunktioner | Inbyggda magneter |
| Standarder som följs | MIL-SPEC 810G-516.6 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Samsung Galaxy S26+ |
|