Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : Otter Products
OtterBox Sole Series - Baksidesskydd för mobiltelefon - nylontextil, polykarbonatskikt, TPE (termaplastisk elastomer) - verkligt tyst (blå) - för Samsung Galaxy S26
Information
TillverkareOtter Products
Artnr
77-000056
EAN
0840434748587
| Allmänt |
| Bredd | 8.261 cm |
| Djup | 1.316 cm |
| Höjd | 16.445 cm |
| Vikt | 30.02 g |
| Förpackningstyp | Detaljhandel |
| Paketdetaljer | Återvinningsbar förpackning |
| Material | Nylontextil, polykarbonatskikt, TPE (termaplastisk elastomer) |
| Yta | Ombré fade |
| Färg | Verkligt tyst (blå) |
| Återvunnet produktinnehåll | 85 % |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | Kameraskydd, skärmskydd, droppskydd |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Bärrem | Nyckelbandögla |
| Inkluderade tillbehör | Snodd |
| Egenskaper | Stöd för trådlös laddning, upphöjda kanter, Military Standard tested, grippy edges |
| Skyddsfunktioner | Inbyggda magneter |
| Standarder som följs | MIL-STD-810G 516.6 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Samsung Galaxy S26 |
|