Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : Otter Products
OtterBox React Series - Baksidesskydd för mobiltelefon - svart kristall (genomskinlig/svart) - för Samsung Galaxy S26+
Information
TillverkareOtter Products
Artnr
77-99936
EAN
0840434746200
| Allmänt |
| Bredd | 8.165 cm |
| Djup | 1.296 cm |
| Höjd | 16.346 cm |
| Vikt | 32.12 g |
| Förpackningstyp | Detaljhandel |
| Paketdetaljer | Återvinningsbar förpackning |
| Färg | Svart kristall (genomskinlig/svart) |
| Återvunnet produktinnehåll | 40 % - tillverkad av återvunnen plast |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | Droppskydd, kameraskydd, skärmskydd, reptålig, skrapskydd |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Egenskaper | Upphöjda kanter, konstruktion i ett stycke, built in magnets, ultratunn, DROP+ technology, precisionspassning, textured edges |
| Standarder som följs | MIL-STD-810G 516.6 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Samsung Galaxy S26+ |
|