Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : Otter Products
OtterBox Figura Series - Baksidesskydd för mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - polykarbonat, TPE (termaplastisk elastomer) - vit - för Apple iPhone 17 Pro
Information
TillverkareOtter Products
Artnr
77-000686
EAN
0840434766390
| Allmänt |
| Bredd | 7.585 cm |
| Djup | 1.194 cm |
| Höjd | 15.401 cm |
| Vikt | 28.03 g |
| Material | Polykarbonat, TPE (termaplastisk elastomer) |
| Yta | Mjuk känsla |
| Färg | Vit |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | Droppskydd, skrapskydd |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Egenskaper | Upphöjda kanter, ultra-slim, konstruktion i ett stycke, flexibel |
| Skyddsfunktioner | Softtouch |
| MagSafe-kompatibilitet | Ja |
| Standarder som följs | MIL-SPEC 810G-516.6 |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Apple iPhone 17 Pro |
|