Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : Otter Products
OtterBox Figura Series - Baksidesskydd för mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - polykarbonatskikt, TPE (termaplastisk elastomer) - polus (blue) - för Apple iPhone 13, 14, 15, 16e
Information
TillverkareOtter Products
Artnr
77-000735
EAN
0840434767236
| Allmänt |
| Bredd | 7.552 cm |
| Djup | 1.099 cm |
| Höjd | 15.071 cm |
| Vikt | 27.56 g |
| Material | Polykarbonatskikt, TPE (termaplastisk elastomer) |
| Yta | Mjuk känsla |
| Färg | Polus (blue) |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | Kameraskydd, skärmskydd, droppskydd, repskydd |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Egenskaper | Stöd för trådlös laddning, upphöjda kanter, Military Standard tested, lanyard anchor points |
| Skyddsfunktioner | Inbyggda magneter |
| MagSafe-kompatibilitet | Ja |
| Standarder som följs | MIL-STD-810G 516.6 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Apple iPhone 13, 14, 15, 16e |
|