Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : Otter Products
OtterBox Defender Series Pro XT - Baksidesskydd för mobiltelefon - robust - dark side - för Samsung Galaxy S26
Information
TillverkareOtter Products
Artnr
77-99913
EAN
0840434745746
| Allmänt |
| Bredd | 8.33 cm |
| Djup | 1.25 cm |
| Höjd | 16.01 cm |
| Vikt | 47.77 g |
| Paketdetaljer | ProPack |
| Robust | Ja |
| Färg | Dark side |
| Återvunnet produktinnehåll | 45 % - gjord av återvunnet material |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | Droppskydd, dammtåligt, smutsresistent |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Egenskaper | Dual-layer design, tunn, grip friendly, portskydd, upphöjda kanter, built-in anchors |
| Skyddsfunktioner | Inbyggda magneter |
| Standarder som följs | MIL-STD-810G 516.6 |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Samsung Galaxy S26 |
|