Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : Insmat
Insmat Premium - Vikbart fodral för mobiltelefon - läder, kartong+papper+aluminiumfolie, termoplastisk polyuretan (TPU), bomullssömmar - brun - för Samsung Galaxy S26 Ultra
Information
TillverkareInsmat
Artnr
650-3393
| Allmänt |
| Bredd | 15 cm |
| Djup | 1.5 cm |
| Höjd | 8 cm |
| Vikt | 74 g |
| Material | Läder, kartong+papper+aluminiumfolie, termoplastisk polyuretan (TPU), bomullssömmar |
| Fodermaterial | Polyuretan (PU) |
| Färg | Brun |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | RFID-blockering |
| Fodraltyp | Vikbart fodral |
| Öppen typ | Sida |
| Bärrem | Bronsring |
| Förslutningstyp | Magnetstängning |
| Ytterligare utrymmen | 3x kreditkort, ficka |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 20 cm x 1.5 cm x 8 cm / 79 g |
| Egenskaper | NFC compatible |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Samsung Galaxy S26 Ultra |
|