Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : Insmat
Insmat Impact - Baksidesskydd för mobiltelefon - termoplastisk polyuretan (TPU) - för Motorola Moto G67, G77
Information
TillverkareInsmat
Artnr
650-1412
EAN
6438380014784
| Allmänt |
| Bredd | 7.8 cm |
| Djup | 1.2 cm |
| Höjd | 16.5 cm |
| Vikt | 32 g |
| Material | Termoplastisk polyuretan (TPU) |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | Droppskydd, stötskydd, skrapskydd, repskydd, dammskydd, stötskydd |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 19 cm x 9.5 cm x 1.5 cm / 55 g |
| Egenskaper | Flexible edges |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Motorola Moto G67, G77 |
|