Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : Insmat
Insmat Exclusive - Vikbart fodral för mobiltelefon - genuint läder, kartong+papper+aluminiumfolie, termoplastisk polyuretan (TPU), polyuretan, bomullssömmar
Information
TillverkareInsmat
Artnr
650-3405
EAN
6438380014760
| Allmänt |
| Bredd | 7.8 cm |
| Djup | 1.5 cm |
| Höjd | 16.5 cm |
| Vikt | 90 g |
| Material | Genuint läder, kartong+papper+aluminiumfolie, termoplastisk polyuretan (TPU), polyuretan, bomullssömmar |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | RFID-blockering |
| Fodraltyp | Vikbart fodral |
| Öppen typ | Sida |
| Förslutningstyp | Magnetstängning |
| Ytterligare utrymmen | 3x kreditkort, innerficka |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 7.9 cm x 1.5 cm x 21.6 cm / 96 g |
| Egenskaper | NFC compatible, anti-RFID technology (card holder), galvaniserad bronsring |
| Skyddsfunktioner | Inbyggda magneter |
|