Hem : Produkter : Tillbehör : Väskor - övriga : Insmat
Insmat Exclusive - Vikbart fodral för mobiltelefon - svart - för Honor Magic8 Pro
Information
TillverkareInsmat
Artnr
650-3394
EAN
6438380014517
| Allmänt |
| Bredd | 7.8 cm |
| Djup | 1.5 cm |
| Höjd | 16.4 cm |
| Vikt | 42 g |
| Fodermaterial | Polyuretan (PU) |
| Färg | Svart |
| Väska |
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | RFID-blockering |
| Fodraltyp | Vikbart fodral |
| Öppen typ | Sida |
| Förslutningstyp | Magnetstängning |
| Ytterligare utrymmen | 3x kreditkort, ficka |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 7.8 cm x 1.5 cm x 21.4 cm / 47 g |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Honor Magic8 Pro |
|