Hem : Produkter : Tillbehör : Montering & tillbehör - PC/system : HP
HP - Allt-i-ett ledat ställ - landskap - 24", 27"
Information
TillverkareHP
Artnr
B6BT9AA
EAN
0198990211657
| Allmänt |
| Produkttyp | Allt-i-ett ledat ställ - landskap |
| Bredd | 34.5 cm |
| Djup | 23 cm |
| Höjd | 28 cm |
| Vikt | 3.81 kg |
| Skärmstorlekskompatibilitet för display | 24", 27" |
| Diverse |
| Egenskaper | Lutningsjustering 0 - 60 grader, rotationslyftvinkel -20° till -55° |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 1 år |
|