Hem : Produkter : Multimedia & Audio : Videokonferens : Neat
Neat Pad Pro - Enhet för videokonferens - Certifierad för Microsoft Teams Rooms, Certifierad för Zoom Rooms, Google Meet-certifierad - power adapter included
Information
TillverkareNeat
Artnr
NEATPADPRO10-SE
| Allmänt |
| Typ av enhet | Enhet för videokonferens |
| Bredd | 24.2 cm |
| Djup | 4.9 cm |
| Höjd | 15.8 cm |
| Vikt | 860 g |
| Inbyggda enheter | Sensor för omgivningsljus, temperature sensor, VOC-sensor, luftfuktighetssensor, accelerometer |
| Display |
| Diagonal storlek | 10.1" |
| Ursprunglig upplösning | 1920 x 1200 |
| Bildkvot | 16:10 |
| Monitoregenskaper | Bländskydd, antifingeravtrycksbeläggning (AF), miljöljussensor, aluminiumhölje |
| Ljudingång |
| Typ | 2 mikrofoner - integrerad |
| Ljudutgång |
| Typ | Högtalare |
| Inmatningsenhet |
| Typ | 10,1-tums pekskärm |
| Anslutningsteknologi | Kabelansluten, trådlös |
| Egenskaper | 1920 x 1200 upplösning, 2 inbyggda mikrofoner, visningsfunktion för schemaläggning |
| Nätverk |
| Typ | Nätverksadapter |
| Anslutningsteknik | Kabelansluten, trådlös |
| Datalänkprotokoll | 2.5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 6E, Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Ethernet |
| Funktioner | Säkerhetslås (kompatibel med Kensington-säkerhetslås), återställningsknapp |
| Expansion/Anslutning |
| Gränssnitt | 1 x nätverk - 2.5G Gigabit Ethernet - RJ-45 1 x administration - USB - 24 pin USB-C |
| Diverse |
| Medföljande kablar | 1 x nätverkskabel - 3 m |
| Inkluderade tillbehör | Väggmontering, bordsstativ, insexnyckel (2 mm) |
| Mjukvarucertifiering | Certifierad för Microsoft Teams Rooms, Certifierad för Zoom Rooms, Google Meet-certifierad |
| Strömtillförsel |
| Nätdel | Strömadapter - extern |
| Energiförbrukning vid drift | 4.8 Watt |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 35 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 10 - 90 % (icke-kondenserade) |
|