Hem : Produkter : Multimedia & Audio : Videokonferens : Barco
K/CS Hub Pro Bundle+Logitech MeetUp 2
Information
TillverkareBarco
Artnr
K/R9461810EU+960-001681
| Produktbeskrivning | Barco ClickShare Hub Pro - med ClickShare Control Panel - power adapter included |
| Typ av enhet | Modulärt videokonferensrumssystem |
| Lokalisering | Europa |
| Display | 10.1" 1280 x 800 |
| Videoutgång | 5120 x 2160 |
| Nätverk | Nätverksadapter - Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Strömtillförsel | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Systemkrav | Windows 10 eller senare, Apple macOS 14, Apple MacOS 15 |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |
| Kombinerad med | ClickShare Control Panel |
|
| Produktbeskrivning | Logitech MeetUp 2 - power adapter included |
| Typ av enhet | USB-konferenskamera |
| Dimensioner (BxDxH) | 46.92 cm x 7.3 cm x 7.33 cm |
| Vikt | 1.8 kg |
| Videoingång | Digital videokamera - SuperSpeed USB 3.0 |
| Ljudingång | 6-mikrofonarray - rundstrålande, strålformning |
| Ljudutgång | Högtalare |
| Nätverk | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth LE |
| Strömtillförsel | AC 100-240 V |
| Systemkrav | Apple MacOS, Microsoft Windows 10 eller senare |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
|