Hem : Produkter : Komponenter : Kylning & fläktar : Middle Atlantic
Middle Atlantic Ultra Quiet Fan Panel IUQFP-4DRA - Fläktsats för rack - AC 220 V - svart - 2U - 19"
Information
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
IUQFP-4DRA
EAN
0656747095801
| Allmänt |
| Produkttyp | Fläktsats för rack |
| Spänning som krävs | AC 220 V |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 2U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 7.6 cm |
| Höjd | 8.89 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Borstad aluminium |
| Kylfläns och fläkt |
| Antal fläktar | 4 |
| Luftflöde | 100 cfm |
| Bullernivå | 27 dB |
| Egenskaper | Lysdioder |
| Diverse |
| Egenskaper | LCD-display |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, GREENGUARD |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | -46 °C |
| Max temperatur vid drift | 35 °C |
|