Hem : Produkter : Komponenter : Kylning & fläktar : Middle Atlantic
Middle Atlantic QBP Series IQBP-2A - Rackfläktkompressor - AC 220 V - svart - 1U
Information
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
IQBP-2A
EAN
0656747182259
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackfläktkompressor |
| Spänning som krävs | AC 220 V |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 25.7 cm |
| Höjd | 4.45 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Eloxiderad |
| Kylfläns och fläkt |
| Luftflöde | 100 cfm |
| Bullernivå | 32 dB |
| Diverse |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, GREENGUARD, Directive 2004/108/EC, Directive 2006/95/EC |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|