Hem : Produkter : Komponenter : Kylning & fläktar : Middle Atlantic
Middle Atlantic IFTA-3 - Fläktbricka för stativ - med 3 kylfläktar, termostat - AC 220 V - svart pulverlack - 1U - 19"
Information
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
IFTA-3
EAN
0656747135491
| Allmänt |
| Produkttyp | Fläktbricka för stativ |
| Inbyggda enheter | 3 kylfläktar, termostat |
| Spänning som krävs | AC 220 V |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 16 cm |
| Höjd | 4.45 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Kylfläns och fläkt |
| Luftflöde | 207 cfm |
| Diverse |
| Egenskaper | Glidning, 3 inbyggda kylfläktar, automatisk fläkthastighetskontroll, termostat |
| Standarder som följs | UL, ISO 9001, ISO 14001, RoHS, GREENGUARD |
|