Hem : Produkter : Komponenter : Kylning & fläktar : Middle Atlantic
Middle Atlantic - Fläktsats för rack - 138 CFM - AC 220 V - 114.3 mm
Information
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
DWRSR-138FT-K-EU
| Allmänt |
| Produkttyp | Fläktsats för rack - 138 CFM |
| Spänning som krävs | AC 220 V |
| Förpackningens innehåll | 2 fläktar, 2 x 4.5" fan guard, 2 x 6" fan guard, vented blockers |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 5 kg |
| Lokalisering | EU |
| Kylfläns och fläkt |
| Antal fläktar | 2 |
| Fläktdiameter | 114.3 mm |
| Luftflöde | 138 cfm |
| Diverse |
| Egenskaper | Aktiv |
|