Hem : Produkter : Komponenter : Kylning & fläktar : Middle Atlantic
Middle Atlantic ERK - Övre fläktpanel för rack - 414 CFM - med 6 kylfläktar - DC 12 V
Information
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
ERK-414FT-K-EU
| Allmänt |
| Produkttyp | Övre fläktpanel för rack - 414 CFM |
| Inbyggda enheter | 6 kylfläktar |
| Spänning som krävs | DC 12 V |
| Förpackningens innehåll | Strömadapter |
| Bredd | 50.2 cm |
| Djup | 3.8 cm |
| Höjd | 36.5 cm |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 5 kg |
| Kompatibel fläktdiameter | 102 mm |
| Lokalisering | EU |
| Diverse |
| Egenskaper | 414 CFM airflow |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
| Miljöparametrar |
| Ljudnivå | 36 dB |
|