Hem : Produkter : Kablage : USB-kablar : Logitech
Logitech - USB-adapter - USB (hane) till 24 pin USB-C (hona) - USB 2.0 - 5 V - 0.5 A
Information
TillverkareLogitech
Artnr
956-000169
EAN
5099206130203
| Allmänt |
| Typ | USB-adapter |
| Märkspänning | 5 V |
| Märkström | 0.5 A |
| Egenskaper | Överspänningsskydd |
| Bredd | 1.54 cm |
| Djup | 0.79 cm |
| Höjd | 2.65 cm |
| Vikt | 4 g |
| Anslutning |
| Kontaktdon | 4-stifts USB typ A - hane (ingång) |
| Kontakt (andra änden) | 24 pin USB-C - hona (utgång) |
| Diverse |
| Standarder som följs | USB / USB 2.0, Plug and Play |
| Mått och vikt (brutto) |
| Emballagets vikt | 25.5 g |
| Service och support | 2 års garanti |
|