| Allmänt |
| Typ | PC |
| Kombinerade tjänster | 3 års Lenovo-support på platsen, CO2-kompensering 0,5 ton (2:a gen) |
| Formfaktor för produkt | Allt-i-ett - med skärmställ |
| Inbyggda enheter | Stereohögtalare |
| Embedded Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Färg | Luna gray |
| Lokalisering | Språk: engelska, Nordiska / region: Danmark, Finland, Norge, Sverige |
| Processor / Chipuppsättning |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Serie 2) 226V |
| Max. turbohastighet | 4.5 GHz |
| Antal kärnor | 8-core |
| Antal CPU | 1 |
| Max. CPU-antal | 1 |
| Neural processor enhet (NPU) |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Total processorprestanda upp till (TOPS) | 40 TOPS |
| AI-datatypstöd på NPU | INT8 |
| Stöd för sparsamhet | Ja |
| AI-programvaruramverk som stöds av NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Stöd för Windows Studio-effekter | Ja |
| Cacheminne |
| Installerad storlek | 8 MB |
| Cache/processor | 8 MB |
| RAM |
| Installerad storlek | 16 GB |
| Teknik | LPDDR5X SDRAM |
| Effektiv minneshastighet | 8533 MT/s |
| Egenskaper | Minnesarkitektur med dubbel kanal |
| Konfigurationsegenskaper | Medföljande minne är integrerat |
| Hårddisk |
| Typ | SSD - M.2 2280 |
| Kapacitet | 1 x 512 GB |
| Typ av gränssnitt | PCI Express 4.0 x4 |
| Egenskaper | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Optisk lagring |
| Typ | Ingen optisk drivenhet |
| Bildskärm |
| Bildskärmstyp | LED - IPS |
| Diagonal storlek | 23.8" |
| Ursprunglig upplösning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Bredbildsskärm | Ja |
| Bildkvot | 16:9 |
| Färgskala | 99% sRGB |
| Ljusstyrka för bild | 250 cd/m² |
| Monitoregenskaper | Bländskydd |
| Grafikstyrenhet |
| Grafikprocessor | Intel Arc Graphics 130V Shared Video Memory (UMA) - upp till 53 TOPS |
| Ljudutgång |
| Standarder som följs | HD-ljud |
| Högtalare | Harman Kardon-stereohögtalare |
| Inkluderade högtalare | 2 x höger / vänster kanal |
| Kamera |
| Kamera | Ja |
| Upplösning (MP) | 5 Megapixel |
| Inmatningsenhet |
| Typ | Mus, tangentbord |
| Tangentbord |
| Namn tangentbord | Lenovo Calliope Keyboard |
| Gränssnitt | USB |
| LOkalisering och layout | Nordisk |
| Mus |
| Musnamn | Lenovo Calliope Mouse |
| Gränssnitt | USB |
| Ljudingång |
| Typ | Mikrofon med två lägen |
| Nätverk |
| Stöd för Wireless LAN | Ja |
| Trådlöst NIC | Realtek RTL8852BE |
| Datalänkprotokoll | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Funktioner | Dubbel ström (2x2) |
| Expansion/Anslutning |
| Gränssnitt | 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 bakre) 2 x USB 2.0 (2 bakre) 1 x HDMI (1 bakre) (TMDS-kompatibel) 1 x HDMI-inmatning (1 bakre) 1 x LAN (1 bakre) 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 sida) (dataöverföring, 15 W laddning) 1 x hörlurar/mikrofon (1 sida) |
| Diverse |
| Stöld-/inbrottsskydd | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat) |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
| Standarder som följs | RoHS, WEEE, REACH, GREENGUARD, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, Energy-Related Products (ErP) Lot 7, TUV Rheinland Ultra Low Noise Certification |
| Försäljningsprogram från tillverkaren | Lenovo TopSeller |
| Strömtillförsel |
| Typ av enhet | Strömadapter |
| Nätspänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Effekt | 90 watt |
| Effektivitet | 89% |
| Operativsystem / Programvara |
| Medföljande OS | Windows 11 Pro Danska / engelska / finska / norska / svenska |
| Hållbarhetsinformation |
| ENERGY STAR-certifierad | Ja |
| ENERGY STAR-version | 9.0 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Grundgaranti - 1 år - hämtning och retur Utökad garanti - 3 år - på platsen |
| Mått och vikt |
| Bredd | 53.95 cm |
| Djup | 19.21 cm |
| Höjd | 43.117 cm |
| Vikt | 6 kg |