Hem : Produkter : Bläck, toner & förbrukningsvaror : Toners - svart/vit : HP
HP 85A - Svart - original - LaserJet - tonerkassett (CE285A)
Information
TillverkareHP
Artnr
CE285A
EAN
0608866318699
| Allmänt |
| Dimensioner (BxDxH) / Vikt | 620 g |
| Emballagets bredd | 37.5 cm |
| Emballagets djup | 11.3 cm |
| Emballagets höjd | 12.5 cm |
| Emballagets vikt | 830 g |
| Som kan konsumeras |
| Typ av förbrukningsartikel | Tonerkassett |
| Utskriftsteknik | Laser |
| HP-submärke | LaserJet |
| Färg | Svart |
| Kvantitet | 1-pack |
| Avkastning | Upp till 1600 sidor ISO/IEC 19752 |
|