| Allmänt |
| Dimensioner (BxDxH) / Vikt | 40 g |
| Emballagets bredd | 11.3 cm |
| Emballagets djup | 3.7 cm |
| Emballagets höjd | 11.5 cm |
| Emballagets vikt | 50 g |
| Lokalisering | Engelska, svenska, norska, finska, danska, isländska, estniska, lettiska, litauiska, turkiska, hebreiska / Nord EMEA, Öst EMEA |
| Som kan konsumeras |
| Typ av förbrukningsartikel | Bläckpatron |
| Utskriftsteknik | Bläckstråle |
| Färg | Svartfärgad (pigmenterad) |
| Kvantitet | 1-pack |
| Kapacitet | 2 ml |
| Egenskaper för tonerkassett | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Avkastning | Upp till 120 sidor ISO/IEC 24711 |
| Diverse |
| Standarder som följs | UL ECOLOGO-certifierade bläck |
| Kompatibilitetsinformation |
| Kompatibel med | HP AMP 130 HP Deskjet 1110, 2130, 2132, 2134, 2136, 2620, 2622, 2630, 2632, 2633, 2634, 2640, 3630, 3634, 3635, 3639, 3720, 3730, 3732, 3733, 3735, 3750, 3760, 3762, 3764 HP ENVY 4520, 4522, 4524, 4526, 4527, 4528, 5010, 5020, 5030, 5032, 5050, 5052 HP Officejet 3830, 3831, 3832, 3833, 3834, 3835, 3836, 4650, 4652, 4655, 4655 All-in-On, 4657, 4658, 5220, 5230, 5232, 5258 |
|