| Allmänt |
| Förpackad kvantitet | 4 (specificationerna gällerenskild post) |
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2458003 |
| Energiklass | Klass B |
| Diagonal storlek | 24" |
| Bildyta | 23.8" |
| Inbyggda enheter | USB 2.0-hubb, USB 3.1 Gen 1 hub |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Pixelhöjd | 0.275 mm |
| Pixlar per tum | 93 |
| Ljusstyrka | 350 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1500:1 |
| Färgstöd | 16,8 miljoner färger |
| Responstid | 5 ms (grå-till-grå) |
| Vertikal uppdateringshastighet | 49 - 100 Hz |
| Horisontell uppdateringshastighet | 31 - 114 kHz |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Bakgrundsbelysningsteknik | LED-bakgrundsbelysning |
| Egenskaper | sRGB Mode, Eco-läge, Pappersläge, Movie Mode, DICOM-kalibrerad, Auto EcoView, ramlös kantdesign |
| Färg | Vit |
| Dimensioner (BxDxH) | 53.78 cm x 5.7 cm x 31.75 cm - utan ställ |
| Vikt | 3.5 kg |
| Ljud |
| Typ | Högtalare - stereo |
| Uteffekt / kanal | 1 Watt |
| Anslutning |
| Gränssnitt | DisplayPort (HDCP 1.3) HDMI (HDCP 1.4) USB 3.1 Gen 1 uppströms (Typ B) 2 x USB 2.0-downstream (Typ A) 2 x USB 3.1 Gen 1 nedströms (Typ A) |
| Mekanisk |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm |
| Diverse |
| Egenskaper | VESA-gränssnittsstöd |
| Medföljande kablar | 1 x DisplayPort-kabel - 2 m 1 x USB-kabel - USB typ A till B - 2 m 1 x HDMI-kabel - 2 m |
| Standarder som följs | CB, TUV GS, UKCA, cTUVus, FCC Klass B-certifierade, CAN ICES-3 Class B, TUV S, PSE Mark, VCCI Class B, TUV Ergo, TUV lågt blått ljus, TUV flimmerfri, RCM, RoHS, WEEE, PC Green Label Ver.14, PC Green Label, J-MOSS |
| Strömtillförsel |
| Inspänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 8 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 8 Watt |
| Strömförbrukning (max) | 43 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.37 Watt |
| Hållbarhetsinformation |
| EPEAT-kompatibel | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR-certifierad | Ja |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 5 år |
| Servicepaket | 6 månaders Zero Bright Pixels-garanti |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | 5 °C |
| Max temperatur vid drift | 35 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 20 - 80% RH (non-condensing) |