| Allmänt |
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2518504 |
| Energiklass | Klass E |
| Diagonal storlek | 27" |
| Inbyggda enheter | USB-C hub, mikrofon, IR-kamera, RGB-kamera, KVM-växel |
| USB-strömförsörjning | 90 Watt |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | QHD 2560 x 1440 vid 100 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2331 mm |
| Pixlar per tum | 109 |
| Ljusstyrka | 350 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1500:1 |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Responstid | 5 ms (snabb), 8 ms (normal) |
| Vertikal uppdateringshastighet | 48 - 120 Hz |
| Horisontell uppdateringshastighet | 30 - 151 kHz |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating |
| Bakgrundsbelysningsteknik | LED-bakgrundsbelysning |
| Egenskaper | Vid visningsvinkel, LED-kantbelysningssystem, Dell Easy Arrange, HDCP, Kvicksilverfri, arsenikfritt glas, ögonkomfortläge |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 61.234 cm x 19.228 cm x 56.778 cm - med stativ (högsta position) |
| Vikt | 6.74 kg |
| Inbyggd webbkamera |
| Sensorupplösning | 4 Megapixel |
| Max. videoupplösning | 2560 x 1440 vid 30 fps |
| Digital zoomning | 2 |
| Egenskaper | Sekretesslutare, IR-kamera, LED-indikator, 81° field of view |
| Ljud |
| Typ | Högtalare - stereo |
| Uteffekt / kanal | 5 Watt |
| Anslutning |
| Gränssnitt | HDMI (HDCP 1.4) DisplayPort (HDCP 1.4) USB-C uppströms/DisplayPort 1,4 Alt-läge med strömleverans (ström upp till 90W) DisplayPort-utmatning USB-B uppströms 2 x USB-downstream (Typ A) USB-downstream (BC 1.2) USB-C-downstream (ström upp till 15W) LAN (RJ-45) |
| Mekanisk |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Lutningsvinkel | -5/+21 |
| Vridningsvinkel | 90 |
| Rotationsvinkel | 180 |
| Höjdjustering | 150 mm |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm |
| Diverse |
| Egenskaper | VESA-gränssnittsstöd, plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat), kabelhanteringssystem |
| Medföljande kablar | 1 x DisplayPort 1.4-kabel - DisplayPort till DisplayPort - 1.8 m 1 x USB-kabel - USB typ A till B - 1.8 m 1 x USB-C till USB-C-kabel - 1.8 m |
| Standarder som följs | Plug and Play, RoHS, BFR-fri, PVC-free |
| Typ av prissättning | BTO |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
| Strömtillförsel |
| Inspänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 20.9 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 19.1 Watt |
| Strömförbrukning (max) | 205 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 Watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.3 Watt |
| Mått och vikt |
| Mått och vikt (komponenter) | Med stativ (högsta position) - bredd: 61.234 cm - djup: 19.228 cm - höjd: 56.778 cm - vikt: 6.74 kg Med stativ (lägsta position) - bredd: 61.234 cm - djup: 19.228 cm - höjd: 41.778 cm - vikt: 6.74 kg Utan ställ - bredd: 61.234 cm - djup: 6.011 cm - höjd: 39.258 cm - vikt: 5.16 kg |
| Mått och vikt (brutto) |
| Emballagets vikt | 9.9 kg |
| Hållbarhetsinformation |
| EPEAT-kompatibel | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR-certifierad | Ja |
| ENERGY STAR-version | 8.0 |
| Tillverkarens garanti |
| Servicepaket | 3 års avancerad utbytestjänst och premium panelutbyte |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 40 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 10 - 80 % (icke-kondenserande) |