Hem : Produkter : Bildskärmar & TV : Bildskärmar : Dell
Dell Pro P P2426E - LED-skärm - WUXGA - 24"
Information
TillverkareDell
Artnr
DELL-P2426E
| Produktbeskrivning | Dell Pro P P2426E - LED-skärm - WUXGA - 24" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2505238 |
| Energiklass | Klass D |
| Egenskaper | USB-C hub, USB PD 100 Watt |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:10 |
| Ursprunglig upplösning | WUXGA 1920 x 1200 vid 100 Hz |
| Pixelhöjd | 0.27 mm |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1500:1 |
| Responstid | 5 ms (grått-till-grått snabbt), 8 ms (grått-till-grått normalt) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 99% sRGB (CIE 1931), 99% BT.709 (CIE 1931) |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Inbyggt Ethernet | Ja |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (BxDxH) - med stativ (högsta position) | 53.18 cm x 18.175 cm x 51.12 cm |
| Vikt | 4.95 kg |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |
| Standarder som följs | Plug and Play, RoHS, BFR-fri, PVC-free |
|